INVESTICE

 

KORPORÁTNÍ PORADENSTVÍ

Poradenská skupina ACS a následně Honoris Group se od roku 1991 zabývá ekonomickým, finančním a investičním poradenstvím pro klienty ze soukromého sektoru i státní správy.

Mezi naše největší poradenské zakázky patřilo komplexní zabezpečení likvidace státního podniku Pramen Praha, s.p., ve své době se jednalo o objemově největší likvidaci v ČR. Dále např. dosažení vítězství ve výběrovém řízení na koupi společnosti Unipetrol, a.s. v roli hlavního tuzemského poradce společnosti Agrofert. Mezi významné zakázky řadíme také realizaci komplexního ekonomického a organizačního zabezpečení konkursního řízení společnosti Vojenské stavby, a.s..

INVESTICE

Honoris Group má bohaté zkušenosti v širokém portfoliu investičních oborů – po investicích na  světových akciových trzích, korporátních investicích v tuzemsku i zahraničí se postupně stala naší  převládající aktivitou oblast realitních investic do komerčních nemovitostí. Máme za sebou řadu realizovaných akvizicí - například obchodní centra (Praha 6, Praha 10), administrativní budovy (Praha 7), polyfunkční komerční nemovitosti (Praha 7), zdravotnické výnosové areály (Ústecký kraj), kancelářské prostory v centru Prahy, luxusní byty (Praha 6), apod. Všechny dosud ukončené investice byly uzavřeny se ziskem, přičemž doba zhodnocení jednotlivé investice se pohybovala  mezi dvěma až sedmi lety. Aktuálně investujeme také do oboru energetiky.

INVESTIČNÍ DLUHOPISY

Honoris Group umožnila zájemcům z řad privátních klientů dlouhodobě se účastnit investičních příležitostí v pozici pasivních finančních investorů, kteří získávají zhodnocení svých investic formou garantovaného ročního výnosu. Tento výnos je vyplácen prostřednictvím vydaných investičních dluhopisů.

KONTAKTY

Honoris Group
Loretánské náměstí 3, 110 00 Praha 1 - Hradčany
tel.: 224 810 782
e-mail: info@honorisgroup.cz

HONORIS GROUP

O nás

Finanční, pojišťovací a investiční skupina, působící na českém trhu od roku 1999.

Kontakt

Máte zájem o konzultaci? Vyplňte jméno, e-mail nebo telefon a my Vás budeme kontaktovat.

Sídlo

Loretánské náměstí 3

118 00 Praha 1 – Hradčany

+420 224 810 782

info@honorisgroup.cz