O SKUPINĚ

 

O NÁS

Honoris Group je finanční, pojišťovací a investiční skupina, působicí na trhu od roku 1999. Dlouholeté zkušenosti, důsledná orientace na potřeby klientů a zároveň schopnost dynamicky reagovat na změny trhu zajišťují skupině úspěšný rozvoj. Honoris Group navázala na aktivity poradenské skupiny ACS, která působila na českém a slovenském trhu v letech 1990–1998.

V čele skupiny stojí Michal Herych jako prezident a Radomír Havel jako výkonný ředitel.

Honoris Group soustřeďuje svůj byznys v České republice do dvou klíčových oblastí. Prvním pilířem podnikání skupiny je oblast pojišťovacích služeb, HONORIS FINANCE patří mezi přední tuzemské pojišťovací makléře.

Druhým pilířem činnosti Honoris Group je oblast investic. Investice skupiny primárně směřujeme do segmentu komerčních nemovitostí, dalším strategickým oborem je energetika.

Mezi tradiční aktivity Honoris Group se řadí také profesionální fotbal – od r. 1995 působíme v mezinárodním fotbalu jako poradci, experti resp. manažeři. Mezi našimi klienty byli či jsou špičkoví hráči - reprezentanti ČR, významné fotbalové kluby i hráčské agentury.

Na výše uvedené oblasti činnosti navazuje obor finančního a investičního poradenství. Honoris Group poskytuje ve spolupráci se zahraničními partnery tyto sofistikované služby svým privátním klientům již od roku 2001.

MANAGEMENT


Ing. Michal Herych
Prezident

Zakladatel Honoris Group. Ve skupině zodpovídá za strategické řízení, podílí se na řízení klíčových projektů. Po roce 1990 se profiloval jako odborník v oblastech financí a investic, získal zahraniční zkušenosti zejména ve Švýcarsku. V letech 1991-1998 byl partnerem poradenské skupiny ACS, od r. 1999 se věnuje aktivitám v rámci Honoris Group. V letech 2003–2005 působil jako prezident fotbalového klubu FC Viktoria Plzeň.Ing. Radomír Havel
Výkonný ředitel

Ve skupině působí jako výkonný ředitel. Do roku 2003 působil jako brankář v několika fotbalových prvoligových klubech, po skončení aktivní kariéry pracoval ve vedení klubu FC Viktoria Plzeň. Od roku 2007 působí v Honoris Group. Je daňovým poradcem, členem Komory daňových poradců.

SPONZORING

Společnost HONORIS FINANCE se aktivně zapojuje i do sponzorské a charitativní činnosti. Například podporujeme charitativní koncert SRDCE EVROPY nebo charitativní golfový turnaj Pavla Nedvěda.

HONORIS GROUP

O nás

Finanční, pojišťovací a investiční skupina, působící na českém trhu od roku 1999.

Kontakt

Máte zájem o konzultaci? Vyplňte jméno, e-mail nebo telefon a my Vás budeme kontaktovat.

Sídlo

Loretánské náměstí 3

118 00 Praha 1 – Hradčany

+420 224 810 782

info@honorisgroup.cz